Toplantı Odası Ses Yalıtımı | Toplantı Odası Ses İzolasyonu

Ses İzolasyonu Anket

Web Sayfamızı Beğendiniz mi ?
 

Google Plus

Toplantı Odalarında Ses Yalıtımı

Toplantı odalarında Konuşulanlar Karar Kılınanların Dışarıya Çıkmasını Önlemek Amacıyla Toplantı Salonlarına Akustik Ses Yalıtımı Uygulamaları İle Ses Yalıtımı Sağlanmaktadır. Toplantılarınızda Görüşmeleriniz Rahatlıkla Son Buluyor Ve Oda'da Konuşulanlar Odadan Dışarı Çıkmıyor. Şirketlerin önem seviyesi yüksek toplantılarını, alacağı kararları hassas gizlilik çerçevesinde yapabilmeleri için özel ses yalıtımlı toplantı odaları hazırlıyoruz.

Akustik ses yalıtımı ve ses izolasyon uygulamalarında sizlere gerçek ve kalıcı çözümler sunuyoruz.

toplantı odası ses yalıtımı

Gürültü en başta günümüzde insan sağlığını etkileyen önemli faktörlerden biridir. Bu faktör iş hayatınıda yakından etkilemektedir.Ses izolasyonu uygulamalarımızla bu tür sıkıntılarınızda akustik yanmaz sünger ve diğer ürün gruplarımızla yanınızdayız.Akustik ses izolasyonu sadece ses yalıtımı yapmakla kalmaz özellikle akustik ve müzikli ortamlarda akustik ses düzenlemesi sesin çıkma dağılma ve yayılma kalitesi ile ilgili olumlu etki sağlamaktadır.Bu yüzden ses izolasyonu yaptırmanızda fayda vardır.

toplantı odası ses yalıtımı

Uygulama Malzemeleri

Ses Yalıtım malzeme ve ürün çözümleri olarak aklınıza sadece akustik süngerler gelmesin bunların dışında Akustik Kumaş Paneller, Zemin Ses yalıtımında Kauçuk Mantar Levha ve Kauçuk Mantar Şilte, Taş yünü Akustik Kauçuk Tabanlı halılarda ses izolasyonu ve ses yalıtımı çözümlerinde ürünler dahilinde etkili çözümlerdir.

<

toplantı odası ses yalıtımı

Akustik Süngerlerin özellikleri birden fazladır en önemlisi yanmaz koku yapmaz ve küflenmez özelliktedirler. Bunun dışında ses düzenleme ve ses emici özelliğe sahiptirler.Akustik sünger çeşitleri Akustik Piramit Sünger - Akustik Yumurta Sünger - Akustik Labirent Sünger - Akustik Spesyal Sünger ----- Basotect Melamin Yapılı süngerler --- Bondex süngerler ---- Basstrap köşe bass tuzağı süngerleri ve son olarak Akustik kare flexi süngerlerdir.

toplantı odası ses yalıtımı