Ses Yalıtımı Sünger Fiyatları
Cuma, 27 Mart 2015 09:51

Ses Yalıtımı Sünger Fiyatları

Written by 
Rate this item
(2 votes)

Ses Yalıtımı Süngerleri

Mükemmel ses yutma özelliği sayesinde ortamdaki sesin, dengeli biçimde emilmesini sağlar. Yanmaz Sünger Küf tutmaz nemden etkilenmez.Ortamdaki akustiği sağlayarak yankılanmayı engeller.Özel fırınlarda yüksek derecelerde reaksiyondan geçirilerek yanmazlık formu kazandırılın bu ürün, ayrıca dış yüzeyine ince homojen filim tabakası kaplanarak yağ çekme özelliği ortadan kaldırılmıştır. Farklı desenlerde yoğunluk ve kalınlıklarda üretilen akustik süngerlerin Piramit, Yumurta, Labirent, Spesiyal ve Düz formlarda desenleri mevcuttur.

Akustik Sünger Mineral bazlı yanmazlık katkısı emprenye edilmiş açık gözenekli ve yanmazlık testlerinde yüksek dayanım gösteren poliüretan süngerlere ses yalıtım süngeri denir. Esnektir ve kolay uygulanabilir. Malzemeler en iyi standartlara sahip hammaddellerle ileri teknoloji kullanılarak üretilir. Farklı formlardaki süngerler gözenekleri açık ve ses yutma özelliği olan ses yalıtım malzemeleridir.

Akustik Bariyerli Süngerler

Ses Yalıtım Uygulamaları

Çift akustik sünger arasına, doğal kauçuk bariyer yerleştirilerek iletkenliği minimize edilmiş bu izolasyon süngerleri, kirlenmeye ( yağ , toz ) alüminyum folyolar ile kaplanmaktadır. Ses yalıtım değerlerine paralel olarak ürün güçlendirilmektedir. Profesyonel bir yat marine yalıtım ürünü olup yüksek ses yutum değerlerine sahiptir. Ses yalıtımın kalitesini iletkeinliği düşürmeye yarayan kauçuk ses yalıtım bariyeri kullanarak sağlanmaktadır.


Rebonded Bondex Sünger

Ses Yalıtım Uygulamaları

Fire süngerlerin kırpılarak geri dönüşümünden oluşan rebonded bondex yüksek yoğunluğu sayesinde uygulama yapılan alanda iyi bir ses yutucu ve belli miktarda titreşim sönümleme özelliğine sahiptir. Ürünlerimiz Tuv Kalite setifikalı olup, Avrupadan ithaldir.

Sesi En İyi Yutabilen Yalıtım Malzemelerinden Biri Olan ' Echobone Bondeks ' Özellikle Akustik Düzenlemelerde Kullanılır. EN ISO Standartlarına Göre %60-90 Değerleri Arasında Ses Yalıtımı Sağlar. Ses Yalıtımı ve İzolasyonuna İhtiyaç Duyulan Hertürlü Tavan Duvar ve Zemin Ses Yalıtımında Başka Titreşim Giderici ve İletken Olamyan Ses Yalıtım Malzemeleri İle Birlikte Kullanılmaktadır.


Bass Trap Sünger

Bass Trap Ses Yalıtım Süngeri

Bass Trap köşe bass tuzağı olarak adlandırılan süngerler, ortamda dalgalan alçak ve yüksek frekans seslerin dağılımında mükemmel derecede bass frekansı ayarlar. Aynı zamanda basstrap köşe süngerleri sıklıkla diğer akustik düzenleme panelleri ile birlikte kullanılmaktadırlar. Basstrap köşe tuzak süngerlerini evinizde, ofislerinizde, müzik odalarında, ev sinema odanızda'da kullanabilirsiniz, kendinizde rahatlıkla uygulayabilirsiniz uygulaması kolaydır.


Vicoustic Flexi A50

Vicoustic Flexi Panel

Vicoustik Flexi panel a50 kare süngerler tasarımının getirdiği benzersiz bir özelliği sayesinde yan yana uygulandığında ek yerleri kesinlikle görünmemektedir. Bu sayede ek yerlerinin içinden kablolarınızı rahatlıkla geçirebilirsiniz. İstenilen renkte özel üretim yapılalabilmektedir. Genellikle bu tür kayıt veya yayın stüdyoları gibi odalarda uygulanan, panel cazip bir fiyata, piyasadaki en iyi akustik sünger çözümlerden birini sağlar.


Kadife Kaplı Sünger

Tekno Touch Akustik Süngerler

Dekoratif görüntüye sahip tekno touch akustik süngerler ortamdaki eko, yankı gibi ses problemlerine çözüm sunmaktadır. Ses yalıtım süngerlerini ve akustik süngerlerin üzerlerini akustik kadife kumaş ile kaplıyoruz. Ses yutum değeri yüksek olup ofis ve evleriniz için vazgeçilmeziniz olacak.

Read 4886 times Last modified on Cumartesi, 28 Mart 2015 09:38