Ses Yalıtımı Nedir

Ses İzolasyonu Anket

Web Sayfamızı Beğendiniz mi ?
 

Google Plus

Pazartesi, 31 Mart 2014 13:35

Ses Yalıtımı Nedir

Rate this item
(1 Vote)

Ses yalıtımı evinizde,iş yerlerinizde,stüdyo giib bir çok mekanda rahatsız olduğunuz veya engellemek istediğiniz seslerin engellenmesi için yapılan uygulamalardır.

Tam ve eksiksiz hizmet,sorunsuz bir çalışma ortamı veya profesyonel bir müzik mutfagı için öncelikle ihtiyacınız olan kaliteli bir duyum oldugundan gerekli olan,ses yalıtımı,akustik dizayn hakkında size hitap edebilecek ciddi bir kuruluş olarak hizmet veriyoruz.

İstenmeyen ve rahatsızlık hissi uyandıran seslere gürültü denir. Ses yalıtımı; yaşanan ortamı istenmeyen seslerden yalıtarak gürültünün zararlı etkilerinden korunmak, gürültülü alanlardan çevreye yayılan sesi azaltmak ve sinema, kayıt stüdyosu gibi mekanlarda uygun kullanım koşulları oluşturmak amacı ile yapılan uygulamalardır.

Eko, yankı gibi ses problemlerine karşı yapılan akustik düzenlemeler ile daha net bir ortam elde edebilirsiniz. Akustik Sünger ve Ses Yalıtım Malzemeleri ile bir çok alanda kolay yalıtım çalışmaları elde edebilirisiniz. Akustik Ses Yalıtım Uygulamalarının enek ve kolay uygulanabilir oluşu bir çok müşterimize kolaylık sunmaktadır. Uygulamasını sizin yapabileceğiniz bir yapısı olan akustik süngerler ile kaliteli bir ortam elde edebileceksiniz.

Ev Sinema Odası Ses Yalıtımı

Evinizde sinema odanız varsa komşularınızı rahatsız etmeden ve içerideki üstün akustik performansı ile bu keyfi yaşamak için ses yalıtımı yaptırabilirsiniz.

Ofis - Toplantı Odası Ses Yalıtımı

Çalışanlarınıza rahat ve konforlu bir ortam sunmak ve konferans odalarınızda ses yalıtımı sağlamak için uygulama yaptırabilirsiniz.

Makine Dairesi - Jeneratör Ses Yalıtımı

Makine dairesi olarak, kompresör, hidrofor, asansör gibi ve jeneratör odalarında gelen seslerden rahatsızlık oluşuyorsa ses yalıtımı uygulaması ile bu sıkıntıdan kurtulabilirsiniz.

Read 5446 times Last modified on Salı, 17 Mart 2015 11:17
More in this category: Ses Yalıtım Malzemeleri »