Evlerde Ses Yalıtımı Duvar İzolasyonu

Ses İzolasyonu Anket

Web Sayfamızı Beğendiniz mi ?
 

Google Plus

Evlerde Ses izolasyonu ve Ses Yalıtımı Uygulamaları

 Evinizde ses yalıtımı yaptırmanız kullanacağınız özel odalarınızda kimseyi rahatsız etmede ortam akustiği performansı yükselmiş olacaktır. Yankı, gürültü ve eko gibi problemleri engelleyen ses yalıtımı uygulamaları.

 evlerde ses izolasyonuevlerde ses izolasyonu

Ses İzolasyonunun Önemi

Gürültü en başta günümüzde insan sağlığını etkileyen önemli faktörlerden biridir. Bu faktör iş hayatınıda yakından etkilemektedir.Ses izolasyonu uygulamalarımızla bu tür sıkıntılarınızda akustik yanmaz sünger ve diğer ürün gruplarımızla yanınızdayız.

evlerde ses izolasyonuevlerde ses izolasyonu

Akustik Ses Yalıtım Süngerleri Uygulamaları

Evet ses yalıtım süngerleri uygulamaları kolay ürünlerdir. Kendinizde evinizde kendiniz süngerleri alıp uygulamasını yapabilirsiniz veya tarafımızdan bu uygulama yapılabilir.Akustik Süngerlerin yüzeylerini sprey boya ile boyayabilirsiniz.

akustik ses yalitimi

Akustik Ses Yalıtım Süngerleri

Akustik Süngerlerin özellikleri birden fazladır en önemlisi yanmaz koku yapmaz ve küflenmez özelliktedirler. Bunun dışında ses düzenleme ve ses emici özelliğe sahiptirler.Akustik sünger çeşitleri Akustik Piramit Sünger - Akustik Yumurta Sünger - Akustik Labirent Sünger - Akustik Spesyal Sünger ----- Basotect Melamin Yapılı süngerler --- Bondex süngerler ---- Basstrap köşe bass tuzağı süngerleri ve son olarak Akustik kare flexi süngerlerdir.

akustik ses yalitimi

Akustik Sünger Fiyatları


Akustik süngerler çeşitlerini, Diğer ses izolasyon malzemelerini ve özelliklerini detaylı olarak incelemek için BURAYA tıklayınız.Adreste detaylı sünger fiyatları ve özellikleri bulunmaktadır.Akustik Sünger fiyatları malzemenin yoğunluk ve kalınlığına göre değişmektedir.Akustik Süngerler ses emici ses soğurucu olarakta bilinirler.

Evlerde Ses İzolasyonu Görselleri


Evde sinema odası için hazırlanmış akustik ses yalıtım panelleri. Ev Mini Sinema Salonu için Akustik Ses Yalıtım Piramit süngerleri. Tavan Ses Yalıtımı için akustik sünger uygulaması. Evlerde duvar ses yalıtımı için bondex sünger ile yapılan uygulama.

evlerde ses izolasyonu

Evlerde duvar ses yalıtımı için bondex sünger ile yapılan uygulama-2.

evlerde ses izolasyonu