Evlerde Sinema Odası | Evlerde Ses yalıtımı | Akustik Ses İzolasyonu

Ses İzolasyonu Anket

Web Sayfamızı Beğendiniz mi ?
 

Google Plus

Evlerde Sinema Odası Ses Yalıtımı

Sizde evinizde konforu yaşamak istermisiniz. Size özel ses yalıtım akustik ses düzenleme ve ses izolasyonu çözümleri sunmaktayız. Evinizde ses yalıtımlı bir sinema odası yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.Akustik sünger,kumaş,zemin malzemelerimizle hizmet vermekteyiz.Akustik malzeme çeşitlerimiz ve fiyatlarımıza göz atabilirsiniz.Ses düzenleme ve ses yalıtımı yapmak gerçekten önemlidir bu rahata ulaşmak bir telefon kadar uzağınızda.Detaylı bilgi için ürünlerimizi inceleyebilir veya teknik ofisimize telefon açabilirsiniz.

ev sinema odası yalıtımı

Ses İzolasyonunun Önemi


Gürültü en başta günümüzde insan sağlığını etkileyen önemli faktörlerden biridir. Bu faktör iş hayatınıda yakından etkilemektedir.Ses izolasyonu uygulamalarımızla bu tür sıkıntılarınızda akustik yanmaz sünger ve diğer ürün gruplarımızla yanınızdayız.

ev sinema odası yalıtımı

Akustik Ses Yalıtım Süngerleri


Akustik Süngerlerin özellikleri birden fazladır en önemlisi yanmaz koku yapmaz ve küflenmez özelliktedirler. Bunun dışında ses düzenleme ve ses emici özelliğe sahiptirler.Akustik sünger çeşitleri Akustik Piramit Sünger - Akustik Yumurta Sünger - Akustik Labirent Sünger - Akustik Spesyal Sünger ----- Basotect Melamin Yapılı süngerler --- Bondex süngerler ---- Basstrap köşe bass tuzağı süngerleri ve son olarak Akustik kare flexi süngerlerdir.

Evinizde bu keyfi yaşamak ve ortam ses kalitesini arttırmak amacıyla bir çok uygulamasınıda yaptığımız ürün mevcuttur detaylı olarak ürünlerimizi incelemek için tıklayınız.

ev sinema odası yalıtımı