Duvar Ses Yalıtımı
Salı, 03 Şubat 2015 10:45

Duvar Ses Yalıtımı

Written by 
Rate this item
(0 votes)

Duvar ses yalıtımı ses geçişlerini engellemek ve akustik düzenleme sağlamak için yapılan bir uygulamadır. Yankı ve eko gibi ses problemleride çözümlenir. Duvar ses yalıtımı ile ses karmaşasıda engellenmiş olur. Ses kesici süngerler kullanılarak ses geçişleri engellenir.

duvar ses yalıtımı

Duvar Ses Yalıtımı

Gürültü rahatsız edici ve istenmeyen bir sestir. Gürültü insan sağlığını olumsuz yönde etkileyebilir. Bu nedenle ses yalıtımı önemli bir uygulamadır. Duvar ses yalıtımı, duvarlar arası ses geçişlerine engel olmak amacıyla yapılmaktadır. Ses kesici süngerler ile duvar kaplanarak ses yalıtımı sağlanır. Eko ve yankı gibi ses problemleride giderilmek isteniyorsa akustik süngerler kullanılmalıdır.

bondex süngerpan

Bondex Süngerpan

Bondex süngerpan ses geçişlerini engelleyen, akustik düzenleme sağlayan bir malzemedir. Küçük sünger parçacıklarının yeniden yoğun bir biçimde sıkıştırılarak birleştirilmesinden oluşan bie ses kesici süngerdir. Hammaddesi poliüretandır. Yüksek frekanslı seslerin kesilmesi gereken mekanlarda bondex süngerpan kullanılır. Süngerpan yüksek yoğunlukta olan bir üründür. Bu sayede güçlü sesleri keser. Ses yalıtımında üstün performans sağlayan bondex süngerpan ses kesici bir süngerdir.

bariyerli yumurta sünger

Bariyerli Yumurta Sünger

Bariyerli yumurta sünger güçlü seslerin kesilmesi gereken mekanlarda ses yalıtımı amacıyla kullanılan ve akustik düzenleme sağlayan ses izolasyon malzemesidir. Yumurta sünger eko ve yankı gibi ses problemlerinede engel olur. Ortam akustiği düzenler, ses karmaşasını engeller ve böylece seslerin daha kaliteli gelmesini sağlar.  Yanmaz özellikte bir üründür. İstenmeyen gürültüleri ve rahatsız edici sesleri engeller. Yanmazlık sertifikalı ve ISO kalite belgelidir. Yüksek frekanslı sesleri izole edererek üstün bir ses yalıtım performansı sağlar. Güçlü seslerin kesilmesi gereken mekanlarda kullanılmaktadır.  Genel olarak bariyerli yumurta sünger ses yalıtımı ve akustik düzenleme sağlar, uğultu, eko, yankı gibi ses problemlerini çözümler ve ses karmaşasına engel olur.

bariyerli spesiyal sünger

Bariyerli Spesiyal Sünger

Bariyerli spesiyal sünger ses yalıtımı ve akustik düzenleme sağlayan, eko ve yankı gibi ses problemlerini engelleyen, yanmaz özellikte ve ISO kalite belgeli bir üründür. Güçlü seslerin kesilmesi istenilen mekanlarda kullanılan bir ses izolasyon malzemesidir. Ses geçişlerini engellemek için kullanılır. Yüksek frekanslı sesleri izole eder ve ses karmaşasını engeller. Seslerin daha kaliteli gelmesi için ortam akustiği düzenler. Özel kimyasal maddeler ile yanmazlık özelliği kazandırılmıştır. Yanmazlık sertifikası mevcut olan bariyerli spesiyal sünger ISO kalite belgelidir.

Read 2297 times Last modified on Pazartesi, 09 Şubat 2015 13:37