Akustik Tavan Baffle

Ses İzolasyonu Anket

Web Sayfamızı Beğendiniz mi ?
 

Google Plus

Akustik Tavan Baffle PDF Yazdır e-Posta

AKUSTİK BAFFLE TAVAN SES YALITIM PANELİ

Baffle tavan panelleri ses yalıtımı sağlamakla beraber ortama şık görünüm sağlayan akustik düzenleme panelleridir. Ortamdaki yankılanma, eko, ses karmaşasını çözmek için birebir şık ses yalıtım ürünleridir.

1 5m             akustik-baffle-5


Baffle, özel cam yünü yapısı sayesinde, işletme içerisinde çalışan makinelerin çıkarmış olduğu yüksek gürültüyü emerek, işletmenin daha sağlıklı bir çalışma ortamına kavuşmasını sağlar. Ses kesici panellerin yüzeyine çarpan ses dalgasındaki enerji, panelin gözeneklerinde sürtünme sebebi ile ısı enerjisine dönüşerek yüzeyden geriye yansıyan ses enerjisini azaltmaktadır.

akustik-baffle-6             akustik-baffle-8 


AKUSTİK TAVAN BAFFLE

Ebatlar Kalınlık 40 mm ve 50 mm. Projesine bağlı olarak uygulanacak değişik model duvar panelleri ile farklı akustik performanslar sağlanabilir. Ses yankılanmasının sorun olduğu bir çok alanda kullanılabilir, Dekoratif görünümlü olup istediğiniz renk ve formatta imal edilebilir.
Delikli ahşap tavan karolarının arkasına akustik kumaş soundtex kaplanmaktadır.

akustik-baffle-tavan-panelleri-7             Baffle tavan panelleri 6

KULLANIM ALANLARI

Toplantı salonları - Fabrikalar - Endüstriyel tesisler - Call center'lar - Hava alanları - Spor salonları - Alışveriş merkezleri - Fuar merkezleri - Sınıflar - Kütüphaneler - Konferans salonları - Müzik odaları - Derslikler - Anfiler - Yemekhaneler - Açık ofisle - Fuar alanları gibi

acoustic-baffles             acoustic-baffles-2